NCR Etiket
İçeriğe geç

SIK SORULAN SORULAR

Damla etiketlerimiz ve Vinil çıkartmalarımız, aklınıza gelebilecek hemen hemen her şekilde üretimi mevcuttur. Web sitemizden seçim yapabilirsiniz: Dikdörtgen, Kare, Daire, Stadyum, Elmas ve Oval. Şeklini seçtikten sonra, gereksinimlerinize göre ayarlamak için genişlik, yükseklik ve köşe yarıçapı (varsa) bilgilerinizi bize gönderiniz.

Özel bir şekil belirtmek veya etiketin tasarımını / logonuzun kenarına dolanmasını istiyorsanız, lütfen bizimle iletişime geçin İletişim, logonuzu ekleyin ve gereksinimlerinizi açıklayın. Grafik tasarımcılarımız onaylamanız için bir tasarım hazırlamaktan mutluluk duyacaktır.

İstediğiniz adette etiket çıkartma ve damla etiket sipariş edebilirizsiniz. Fakat unutmamalısınız ki az miktarda sipariş edeceğiniz etiket ve diğer ürünler, toplu siparişlerinize kıyasla birim fiyatları biraz yükselmektedir.

Tüm damla etiketlerimiz, kolay soyulabilen taşıyıcı bir kağıdın üzerinde sıralı biçiminde hazırlanır. Sayfalar ortalama A4 ölçü (210 x 297 mm ) boyutundadır. Bir rulo olarak değil tabakalar halinde paketlenir ve size öylece ulaşır.

Yurtiçi Kargo ile anlaşmalı olarak Alıcı Ödemeli gönderiyoruz.

Evet Yurt dışına ürün gönderimimiz mevcuttur. Ayrıntılar için bizimle irtibata geçin lütfen. 

Çok fazla miktarda olmadığı sürece tüm siparişlerinizi, onay verdiğiniz gün itibariyle 2-4 iş günü içinde göndermeyi hedefliyoruz. Mevcut Teslimat Sürelerimizi tablo halinde görmek isterseniz, Lütfen Teslimat Süreleri sayfamıza bakınız.

Siparişleriniz için Grafik Tasarım hizmeti ücretsiz olarak sizlere sunulmaktadır.

Tüm fiyatlarımız etiket büyüklüğüne ve seçilen miktara dayanmaktadır. Sipariş miktarınız çoğaldıkça birim fiyat en ekonomik hale gelir. Her etiketin büyüklüğü farklı olduğundan sitemizde mevcut statik fiyat listemiz her ölçü ve adetlere tam karşılık verememektedir. Bunun yerine, kullanımı kolay olan teklif formumuzu doldurarak anında teklif alabilirsiniz.

Web sitemizden satın alacağınız ürünler için iki farklı ödeme yöntemi vardır:

  • Ödeme sayfasına ulaştığınızda Kredi Kartı ile ödeme yapabilirsiniz.
  • Havale / Eft (Banka Bilgilerimiz Web sitemizde mevcuttur)
  • Siparişleriniz baskı onayınız ve ödemenizden sonra işleme alınır, belirtilen gün/günler içinde hazırlanır ve adresinize kargolanır. (Onayı verilmiş fakat ödemesi alınmamış siparişleriniz ödemesi yapılana kadar bekletilir, ödemenizle bilrlikte işleme alınır.)

Hizmet kalitemiz sektörün en iyisidir ve bu şekilde kalması için çaba sarfediyoruz. Ürettiklerimizi Dünya nasıl üretiyorsa eksik kalır hiçbir cihazımız yoktur. Son teknoloji makinalarla ve orjinal sarf malzemelerle üretim yapmaktayız. NCR Etiket olarak güvenilir, kalıcı, güçlü ve güler yüzlü bir hizmet sunuyoruz.

Sitemizde incelediğiniz mevcut ürünlerin genelini kendi bünyemizde üretmekteyiz. Bazı ürünleri Çin’den ve Avrupa ülkelerinden ithal ediyoruz. Aynı zamanda piyasadaki Atelyelere fason olarak işler vererek ürünlerimizi geliştiriyoruz, böylelikle hem zaman olarak müşterilerimizin siparişlerini hızlı ve termin tarihine yetiştiriyoruz hemde çok çeşitli ve yenilikçi bir ürün konseptini ülkemizde ilk olarak biz sunmuş oluyoruz.

2012 yılında sahamıza Sublimasyon Transfer Baskı Sistemlerinide dahil ettik. 2013 yılının başında Ataköy Airport Outlet Center AVM’ye Kişiye Özel Baskı Sistemleri Standı kurduk ve faaliyetlerini halen devam ettirmektedir. NCR Etiket Promosyon ve Tanıtım Ürünleri müşterilerinin talep ettikleri ürün ve hizmetleri hak ve raic değer ile müşterilerine sunmanın mutluluğunu yaşayan bir kuruluştur..

Evet üretime girmeden önce baskı onayı için müşterilerimize işin baskıya girecek son halini gönderiyoruz.

3M, Oracal, Ritrama, Adestor, Markalı folyo malzemelerine Roland Truvis WG-2 Baskes, Develop 6000L, Graphtec  makinaları ile üretip müşterilerimize ulaşmasını sağlıyoruz

Resim dosyası ( JPG, PNG, TIF)

Vektörel Dosya ( AI, CDR, PDF, PSD)

Sepetinizi öylece terkedip gitmeyeceksiniz, değil mi?

Alışveriş sepetinizi daha sonra saklamak için aşağıya bilgilerinizi girin. Ve kim bilir belki size bir indirim kodu bile göndeririz :)

× Whatsapp İletişim